Dodáváme hutní materiál a jeho polotovary např. kované, válcované případně jinak dále strojně upravené materiály, dle přání zákazníka.
Valsteel nabízí dodávky hutních materiálů a jejich polotovarů dle konkrétních požadavků zákazníka. Kované,válcované případně jinak dále strojně upravené materiály.
>> O firmě 
>> Služby >> Nabídka
>> Kontakty >> E-obchod
úvodní stránka

Profil firmy

VALSTEEL a.s. působí na českém a zahraničním trhu od konce roku 1997 a v současnosti tvoří jednu z klíčových obchodních společností v oblasti dodávek ušlechtilých ocelí. Hlavní činností je prodej hutního materiálu, zaměřený především na nástrojovou ušlechtilou ocel ve vyšších jakostních třídách. Nabízený program se vzhledem k narůstající poptávce ze strany zákazníků rozšířil o dodávku duralu a jeho slitin.

Od roku 2000 sídlí firma v nově vybudované hale v Zubří nedaleko blízkého Rožnova pod Radhoštěm. Prostory jsou vybaveny novými technologiemi a zařízením související s její činností. Investice do nových strojů a zařízení usnadnilo manipulaci s materiálem a tím umožnilo zkvalitnit námi poskytované služby zákazníkům, což je naším cílem.

Ze skladových zásob nyní můžeme nabídnout více než 2200 tun ocelí a duralu různých jakostí a profilů. Společnost je 100% českou firmou bez zahraničního kapitálu.

Kvalitu poskytovaných služeb dokládá získaný certifikát kvality ČSN EN ISO 9001:2001 (pro tisk) od německé společnosti ITI TÜV.

Motto společnosti: Rádi hledáme nové cesty, jedna z nich vede i k Vám……

>> Aktuality <<
VALSTEEL, spol. s r.o. - Česky VALSTEEL, spol. s r.o. - English VALSTEEL, spol. s r.o. - Deutsh VALSTEEL, spol. s r.o. - Pусский
VALSTEEL, spol. s r.o. - Français VALSTEEL, spol. s r.o. - Espanol VALSTEEL, spol. s r.o. - Italiano VALSTEEL, spol. s r.o. - Slovensky
 • Navštivte náš profil na portálu Czech Trade! Klikněte na vlajku jazykových mutací...
 • Novinkou je také internetový obchod. Dotazy ohledně tohoto obchodování rádi zodpovíme telefonicky, či
  e-mailem.
  tel: 571 759 068-9
  (kontaktní osoba
  Marta Teichmannová)
  e-mail: valsteel@valsteel.cz
 • Od října 2007 je možno shlédout a tisknout dle zadaného filtru registrovaným uživatelům internetového obchodního systému společnosti VALSTEEL aktuální skladovou nabídku a to přímo v internetovém obchodě!


Valsteel a.s., U Bečvy 1380, 756 54 Zubří, tel.: +420-571-759 064, fax: +420-571-759 061, e-mail: valsteel@valsteel.cz
copyright © Miger 2005-2007